01 Říj

Chinaski mají rádi víno z Vinařství Na Soutoku

Chinaski-vino-bannerMy máme rádi víno.
Milujeme krásné ženy a zpěv.
A na věc jdeme přímo.
V žilách nám proudí moravská krev.

Ryzlink-vlassky-2013-180x870_CHINASKITento chytlavý refrén písně My máme rádi víno od Chinaski slýcháme od léta často a díky seriálu TV Prima si můžete zazpívat každý týden. A které víno vlastně mají Chinaski tak rádi? Je to víno z Vinařství Na Soutoku.

Chinaski vybírali víno, kterým pokřtí 24. 10. 2014 v pražském Hard Rock Café svoji novou desku Rockfield. Vybírali hned z několika vzorků a nejvíce jim zachutnala naše bílá vína Ryzlink vlašský pozdní sběr 2013 a Sauvignon pozdní sběr 2013 z Dobšic.

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2013 je z Mikulovské podoblasti, která je pro „vlašáky“ ideální a dává této odrůdě zajímavou mineralitu a plnost. Chuť je pikantní a ovocná, plná nasládlých náznaků meruněk a lučních květů.

Sauvignon pozdní sběr 2013 je původem ze Znojemské podoblasti, která je naopak ideální pro aromatická vína z odrůd Sauvignon, Tramín červený i Rulandské šedé. Aroma černého rybízu je příjemně doplněno plnou chutí, která je velmi šťavnatá a osvěžující, s výraznější pikantní kyselinkou a medovým závěrem.

Kde koupit víno Chinaski

Víno s originální etiketou, které si Chinaski osobně vybírali, můžete koupit při aktuálně probíhajících koncertech nebo exkluzivně v Chinaskishopu.