22 Lis

Podporujeme Nadační fond dětské onkologie Krtek

beneficni-koncert-pro-krtka-27112016-varstvi-na-soutoku-karel-prusaO první adventní neděli 27. listopadu 2016 se bude v kulturním centru Semilasso konat benefiční koncert pro Nadační fond dětské onkologie Krtek, jehož výtěžek má pomoct dětem, které neměly tolik pevné zdraví jako my ostatní.

V loňském roce pořadatelé na koncertě vybrali 305 293 Kč a peníze byly použity na osobní diagnostiku personifikované vakcíny pro nemocné děti.

V letošním roce jsme se rozhodli nadační fond finančně podpořit, aby získal více prostředků pro pomoc dětem.

Nadační fond dětské onkologie Krtek zajišťuje dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispívá na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Čas hospitalizace se snaží dětem zpříjemnit různými aktivitami, jejichž náklady jsou v plné výši pokrývány ze zdrojů nadačního fondu Krtek. Pro vyléčené děti pořádá spoustu akcí např. letní a zimní tábor, rodinné víkendy, návštěvu ZOO a mnohé jiné. Po fyzicky i psychicky náročné léčbě si to děti jistě zaslouží.

Hlavními hvězdami koncertu budou Hana Holišová a Robert Jícha. Cena vstupného a veškerý výtěžek charitativního koncertu budou věnovány ve prospěch onkologicky nemocných dětí.

Připojte se k nám a podpořte tuto benefiční akci také.