11 Srp

Vinařství na Soutoku Karel Průša otevírá svůj online obchod

Vážení milovnSoutok-kolekce-cerveneíci moravského vína,

děkujeme Vám za ohlasy na naše víno. Moc si vážíme Vašeho zájmu o Vinařství na Soutoku Karel Průša. Je vidět, že cesta, kterou jsme se při výrobě vína vydali, je správná. Naší filozofií, cestou i cílem, je vyrábět pro Vás moravské víno nejvyšší kvality. Vytvořili jsme kolekci vín nejvýznamnějších moravských odrůd, které byly vypěstovány ve vinicích, jež jsou pro jejich pěstování typické, někdy až vyhlášené, a mají pro danou odrůdu ideální podmínky. Vybíráme si od vinohradníků jen ty nejlepší zdravé hrozny z nejlepších vinic, abyste v každé láhvi vína objevili to největší bohatství, které nám jižní Morava nabízí.

Vyslyšeli jsme Vaše časté žádosti a pro Vás, kdo postrádali možnost koupit si víno přímo ve vinařství, otevíráme náš online obchod. Pokud ve svém okolí postrádáte vinotéku nabízející naše víno, můžete si ho nyní objednat s doručením až domů. Připravujeme také zasílání vína i na Slovensko, do konce srpna bude tato možnost k dispozici pro naše slovenské fanoušky a zákazníky.

Ještě jednou děkujeme za přízeň, kterou našemu mladému vinařství projevujete. Velmi nás to těší a Vašich milých zpráv si moc vážíme.

Vinařství Na Soutoku Karel Průša